Predpredaj RD v obci Maršová-Rašov okr.Bytča

Bytča

Realitná kancelária FUNREAL pripravuje do ponuky, predpredaj pozemkov s následnou výstavbou RD obci Maršová-Rašov okr.Bytča. Jedná sa o pozemky s realizáciou výstavby RD. Výstavbou vznikne nová lokalita zástavby poschodových RD, na rovinatých a slnečných pozemkoch o rôznej výmere. Výhodou dobrá dostupnosť na výjazd na diaľnicu, v obci s dobrou občianskou vybavenosťou. Dom sa bude realizovať do stavu holodom, čo ponúka novému majiteľovi dokončenie podľa vlastných predstáv. RD budú 2 vedľa seba spojené garážou.

S jeho dokončením vieme poradiť a pomôcť dokončiť do stavu na kľúč. Výstavba plánovaná 10/2022. RD realizovaný s vysokvalitných materiálov, spĺňajúci kritéria pasívneho domu, po jeho dokončení RD zaradený do kategórie ukazovateľa primárnej energie A1. Úžitková plocha domu 120m2.
Vyhotovenie domu z kvalitnej tehly=zdravé bývanie, okná 6 komorové, bezpečnostné vchodové dvere/antracit/, garážová brána s elektrickým pohonom, silikónové strojové omietky, precízne potery vhodné aj na veľkoformátové dlažby, elektrické podlahové kúrenie s digitálnymi termostatmi, kompletná elektroinštalácia. Bleskozvod, zateplenie a izolácia podláh, stropu a obvodových stien samozrejmosťou. Antracit z vonku z vnútra biele. Možnosť výberu farebnosti podľa požiadaviek investora. Jednoducho povedané stačí už len dorobiť obklady, podlahy a nábytok.
Dispozícia domu: prízemie: garáž, vstupná chodba, technická miestnosť, komora, samostatné WC, kuchyňa s obývačkou, východ do poschodia
poschodie: 2 detské izby, spálňa, kúpeľňa s WC.
IS: vodovod, elektrina, septik. Viac informácií poskytneme na osobnom stretnutí.

Kúpu a aj následnú výstavbu možné financovať hypotekárnym úverom s ktorým Vám vedia poradiť naši hypotekárny špecialisti.
Pre viac informácií ma kontaktujete na tel.čísle 0907487309,poprípade osobne v realitnej kancelárií..

Kategória: Domy
Stav: Novostavba
Adresa: Maršová-Rašov
Lokalita: Bytča
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 97 m2
Plocha pozemku: 433 m2
Cena: 187952 €

Sme členom realitnej únie SR

Realitná únia Slovenskej republiky